No Excess Vest N1006-020

Zwart
Deel dit artikel
Art.nr:
NESN1006 020 020
EAN:
8720151619891
Merk:

Omschrijving

Zwarte No Excess Sweater met Rits | Heren Truien & Sweaters

Deze zwarte sweater van No Excess heeft een strakke bomberhalslijn, een doorgaande rits aan de voorkant en een subtiel logo-embleem op de borst. De rits is afgewerkt met een rode bies die een scherp contrast geeft aan het verder strakke ontwerp. De boorden aan manchetten en zoom zijn geribd voor een nette pasvorm. Aan de binnenkant zitten ingenaaide zakken, zichtbaar als subtiele naden aan de voorzijde. De stof heeft een prettig gewicht met net genoeg meegeven voor dagelijks gebruik, zowel op kantoor als in het weekend.

Highlights

  • Doorgaande rits met rode biesdetail
  • Bomberhalslijn met geribbelde afwerking
  • Subtiel No Excess logo-embleem
  • Stof met stretch voor draagcomfort
  • Geschikt voor werk en weekend

Pasvorm en Stijladvies

De zwarte kleur en het cleane silhouet maken deze sweater breed combineerbaar. Draag hem over een heren t-shirt voor een relaxte dagelijkse look, of combineer hem met een donkere jeans of een nette pantalon voor een verzorgde uitstraling. De licht elastische stof zorgt voor vrijheid van beweging, wat hem ook goed draagbaar maakt onder een lichte jas of jack. Een veelzijdig stuk dat werkt van maandag tot en met zondag.

Product Kenmerken

  • Kleur - Zwart
  • Materiaal - 49% polyester, 45% katoen, 6% elastaan
  • Sluiting - Doorgaande rits
  • Zakken - Ingenaaide zakken aan de voorzijde
  • Artikelnummer - N1006

Onderhoud

Was de No Excess Sweater N1006 op maximaal 30 graden in de machine op een zachte was. Niet in de droger. Strijk op lage temperatuur indien nodig. De mix van polyester, katoen en elastaan behoudt zijn vorm het best bij een schonende wasbeurt.

Service en Verzending

Verzending binnen Nederland kost €3,95. Besteed je €75 of meer, dan is de verzending gratis. Bezorging naar het buitenland kost €9,95. Ruilen of retourneren kan binnen 14 dagen. Liever eerst passen? Je bent van harte welkom om de sweater te bekijken en te passen bij Lodewijk Mode voor Mannen in Franeker.

No Excess bij Lodewijk Mode voor Mannen in Franeker

No Excess staat voor strakke, degelijke herenmode zonder overbodige opsmuk. Precies het soort merk dat je bij Lodewijk Mode voor Mannen in Franeker vindt: merken die kwaliteit leveren die langer meegaat, gecombineerd met persoonlijk advies over maatvoering en stijl. Of je nu online bestelt of langskomt in de winkel, je wordt goed geholpen.


Specificaties

49% polyester, 45% cotton, 6% elastane